Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya gönderim tecrübemiz ile her gün yeni müşteriler kazanmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar Avrupa’ya mobilya gönderdiğimiz yüzlerce müşteri referansımız ve tecrübemiz ile ürünlerimizi kapınıza kadar gönderiyoruz.

Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya nasıl satın alırım?

www.mesamobilya.com üzerinden ürünlerimizi hepsini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz veya Avrupa’ya satın almak istediğiniz ürünü Whatsapp veya Instagram müşteri destek hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Avrupa’ya kapıma kaç günde teslim oluyor?

Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya teslimatları yaklaşık olarak 6 hafta sürmektedir. Bu süreç kısalabilir ve uzayabilmektedir. Bunun yaklaşık 4 haftalık süreci üretim ve 2 haftalık süreci nakliye olarak bölünmektedir. Mobilya teslim sürecinin tüm aşamalarını müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Ürünlerimle alakalı problem yaşarsam ne olur?

Mobilya ürünleriniz ile alakalı hasar ve arızalarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Nakliye esnasında oluşabilecek herhangi bir problemi de Mesa Mobilya ailesi olarak önce hasar tespiti yapıyoruz ve sonrasında müşterilerimizin problemini çözecek ürünleri kargolayarak çözüyoruz.

Avrupa’ya Mobilya fiyatları nasıl belirlenir?

Avrupa’da yaşadığınız bölgeye ve şehre göre nakliye teklifleri alıyoruz. Sizlere en uygun ve güvenilir teklifi mobilya fiyatlarımıza dahil ederek mobilyalarımızı sizlere sunuyoruz. Türkiye’deki satış fiyatımıza sadece nakliye fiyatı ekleyerek mobilyaları kapınıza gönderiyoruz.

Gümrük bedeli ve diğer evraklar sürece dahil mi?

Türkiye’den Avrupa’ya mobilya gönderimlerimizde tüm evrak ve ücretler sizlere ilettiğimiz fiyat teklifinde dahildir. Bu süreçte ekstra bir ücret talep edilmez ve sizlerden ekstra bir ücret alınmamaktadır.

Avrupa’ya Mobilya gönderimleri hangi ülkelere olmaktadır?

Avrupa’da yer alan tüm ülkelere mobilya gönderimi sağlanmaktadır. Teslimatlarımız tüm ülkelerde kapınıza kadar yapılmaktadır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Avrupa’ya mobilya gönderimlerimizde çeşitli ödeme yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlar direkt banka transferi, Moneygram, Western Union ve benzeri alternatifleridir. Siz de size uygun ödeme yöntemini tercih ederek mobilya satın alabilirsiniz.
 

Türkiye’den Avrupa’ya mobilya daha uygun fiyatlı mıdır?

Türkiye’den mobilya almanın avantajlarından bir tanesi de bir çok üründe Avrupa’dan daha uygun fiyat teklifleri alabilmenizdir. Bunun yanında Avrupa geleneğinde olmayan modellerin Türkiye’de bulunması da tercih sebeplerinden birisidir.

Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya

Ürünleri İnceleyip bizlere dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.