Sitemizdeki ürün görselleri ve fiyatlandırmalar bilgilendirme amaçlıdır. Satıcı istediği takdirde değişiklik yapma hakkına sahiptir. İade ve Değişim işlemlerinde satıcı firma ile imzalanan veya whatsapp üzerinden onaylanan sipariş formunda ki hükümler geçerlidir. Sipariş formundaki hükümler aşağıdaki gibidir.

Özel üretime tabi tutulan (özel ölçülendirme, özel renk ve kumaş seçenekleri gibi) MESA MOBİLYA ile Müşterimizin arasında düzenlenen sipariş formunda belirtilenler doğru ise ürünlerde iade veya değişim yapılması mümkün değildir.

Özel renk seçimlerinde kartela ile üretilen ürün arasında %5 ton farkı (kazan farkı) oluşabilir.

Türkiye Müşterilerimizin satıcı ile anlaşmalı bir şekilde paketini açmadan ve etiketi bozulmadan iade etmek istediği ürünlerde, ürünün satıcı firmanın adresine geri gönderilmesinde ki tüm masraflar müşteriye aittir.

Türkiye sınırları dışından özel olarak sipariş veren müşterilerimizin iade ve değişim hakkı mümkün değildir. Eğer MESA MOBİLYA ile Müşterimizin arasında düzenlenen sipariş formuna istinaden, üründe MESA MOBİLYA tarafından kaynaklanan bir hata söz konusu ise, MESA MOBİLYA sorunu çözmekle yükümlüdür.

Yine aynı şekilde yurt dışı müşterilerimizin ürünlerinde nakliye firmasından kaynaklı bir hasar oluşması durumunda veya yükleme esnasında verilen paket adedinin eksik çıkması, ürünlerin müşteriye eksik teslim edilmesinden kaynaklı sorunları MESA MOBİLYA çözmekle yükümlüdür.

Türkiye sınırları dışındaki teslimatlar şayet müşterinin adresine nakliye firmasının aracının girmesine engel bir durum yoksa dış kapıya teslim edilecektir. Bu durum haricinde gerek yasal gerekse fiziki şatlardan dolayı araçların girememesinden müşteri sorumludur. Araçların girebildiği en yakın yere nakliye firması ürünleri getirir ve müşteri ordan ürünlerini teslim alır.